Nowy dyskont w Toruniu. Action debiutuje w kujawsko-pomorskim

Wiadomości
Fot. Tylko Toruń

Sieć holenderskich dyskontów Action oferuje ponad 6 tys. różnych produktów niespożywczych, podzielonych na 14 kategorii. Można wśród nich znaleźć produkty znanych marek, ale też marek własnych. Pierwszy sklep Action w województwie kujawsko-pomorskim został otwarty w Toruniu.

Toruński sklep Action zlokalizowany jest w pasażu “Zieleniec” przy ul. Szosa Bydgoska 24-26. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00. Hasłem sklepów Action jest “niskie ceny, duży uśmiech”. Cechą wyróżniającą dyskontów mają być właśnie niskie ceny, na potwierdzenie czego klienci mogą znaleźć w ofercie 1,5 tys. produktów w cenie poniżej 5 zł. Klienci mogą ponad to liczyć na 150 nowych produktów w każdym tygodniu, cotygodniowe oferty specjalne i oferty sezonowe.

Jak czytamy na stronie sklepu, w ofercie będzie można znaleźć produkty od narzędzi do majsterkowania po multimedia, higienę osobistą i zabawki, a także produkty potrzebne do prowadzenia gospodarstwa domowego, biura czy też spędzania wolnego czasu. Dodatkowo, w związku z trwającą epidemią koronawirusa sklepy rozszerzyły swój asortyment o artykuły higieniczne i środki czystości. Można tam kupić między innymi maseczki, przyłbice i antybakteryjne żele do rąk.

Przed toruńskim sklepem Action klienci mogą skorzystać z parkingu na 170 miejsc postojowych. Docelowo pojawią się tam także stojaki na rowery.

Sieć dyskontów Action powstała w 1993 r. w Holandii. W chwili obecnej posiada ponad 1,6 tys. sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i Czechach i zatrudnia ponad 50 tys. pracowników.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *