Nowy inwestor w Ostaszewie

Box1 Materiały partnera
fot. nadesłane

W Ostaszewie pojawił się nowy inwestor, Spółka Grafith – Nieruchomości z Torunia, która przejęła grunty i hale po dawnym „Orionie”.

Spółka Grafith zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i obecnie oferuje m. in.: tereny i hale w Ostaszewie, zarówno pod wynajem jak i na sprzedaż.

Przypomnijmy, że nieruchomości znajdują się w obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie potencjalni nowi inwestorzy mogą prowadzić działalność na specjalnych zasadach. Dużym udogodnieniem dla inwestorów jest na pewno lokalizacja, ponieważ teren znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 91 Gdańsk – Częstochowa i w odległości 10 kilometrów od autostrady A1.

Pomimo okresu związanego z pandemią zainteresowanie kupnem gruntów oraz wynajęciem hal jest spore. Teren jest bowiem bardzo atrakcyjny zarówno ze względu na lokalizację, całkowite uzbrojenie jak i  znajdującą się infrastrukturę – mówi prezes firmy Grafith, Przemysław Termiński.  

Liczymy, iż pojawią się nowe firmy, które w Ostaszewie będą prowadzić swoją działalność i na nowo ożywią tereny po „Orionie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *