Nowy plan pracy Urzędu Miasta. Co się zmieni?

Wiadomości
fot. Małgorzata Litwin

Od najbliższego poniedziałku, w związku z poprawiająca się sytuacją epidemiczną oraz łagodzeniem obostrzeń, wprowadzone zostaną nowe zasady organizacyjne w Urzędzie Miejskim. We wszystkich działach będzie przywrócona bezpośrednia obsługa interesantów.

Urząd będzie pracować tak jak dotychczas, od 7:30 do 15:30, oprócz Wydziału Księgowości (kasy), który otwarty będzie między 8:00 a 15:00. Inne godziny pracy mieć też będzie Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Spraw Administracyjnych oraz Wydział Obsługi Mieszkańców (oprócz Referatu Działalności Gospodarczej). Te działy będą pracować od 7:30 do 17:00.

Bez zmian pozostaje rezerwacja wizyt w systemie kolejkowym, nadal też należy umawiać się na wizytę poprzez telefon lub mailowo (z wyjątkiem kasy i Referatu zgonów USC). Interesanci kierowani będą tylko do wyznaczonych stanowisk obsługi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy stanowisku obsługi może przebywać tylko jedna osoba. Nie dotyczy to dzieci do 13 roku życia, osób niepełnosprawnych czy też wymagających pomocy tłumacza.

Ruszy Biuro Rzeczy Znalezionych przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8. Obsługa odbywać się będzie w pomieszczeniu Biura Obsługi Urzędu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.