Nowy płyn antybakteryjny. Polfa produkuje, Neuca zrzeka się zysków

Box2 Wiadomości

Kolejna polska firma ruszyła do produkcji płynu antybakteryjnego wzorem Orlenu. Tym razem to Polfa Tarchomin. Toruńska Neuca, która zajęła się dystrybucją deklaruje, że nie będzie na nim zarabiać i spekulować.

W środę Gupa Neuca poinformowała o nowym produkcie.. Dziś powinien pojawiać się już w niektórych aptekach, niestety, chwilowo z ograniczeniem do 1 opakowania 5-litrowego na jeden punkt.

Rozpoczęliśmy dystrybucję płynu antybakteryjnego Trisept TZF produkcji Polfy Tarchomin w opakowaniu o pojemności 5 litrów. Cena tego produktu wynosi 131,87 zł co jak zapewnia producent wynika z wysokiej jakości produktu oraz ceny surowców. Zarząd NEUCA S.A. zdecydował, że przy dystrybucji tego szczególnego produktu jego cena finalna została  podniesiona wyłącznie o bezpośrednie koszty dystrybucji.   Z powodu ograniczonych dostaw od producenta jesteśmy zmuszeni do limitowania 1 opakowania  5l  na aptekę. Płyn z opakowań 5 l może być rozlewany do mniejszych pojemników wyłącznie w aptekach posiadających recepturę. Do każdej apteki dostarczamy od Polfy Tarchomin 2 gratisowe opakowania płynu dla pracowników apteki w opakowaniach o pojemności 30 ml.

Cena może się różnić w zależności od apteki. W pierwszej kolejności produkty trafiły do Agencji Rezerw Materiałowych i dla służb, a następnie do aptek, gdzie są dystrybuowane m. in. przez toruńską Neucę.

Nie bierzemy udziału w przetargach, w których ceny są w nieuzasadniony sposób zawyżane -deklaruje Grupa Neuca. -Nie kupujemy od spekulantów. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych źródeł i kupujemy wyłącznie atestowany sprzęt. Nie wykorzystujemy sytuacji rynkowej i nie podnosimy cen. Nie zmieniamy warunków handlowych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *