Nowy wątek w sprawie zaginionego Karola Olkowskiego

112 Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

22 stycznia Karol Olkowski, mieszkaniec Rubinkowa, wyszedł ze swojego domu i od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Pojawiły się nowe informacje w sprawie. Okazało się, że 28-latka widziano na “nowym” moście w dniu zaginięcia.

Rodzina zgłosiła jego zaginięcie 23 stycznia.

Mężczyzna wyszedł z domu około 11:30-12:00. Okazuje się, że Karol Olkowski w dniu swojego zaginięcia został nagrany przez monitoring. Widać na nim, jak około godziny 12:32 wchodzi na most im. gen. Elżbiety Zawackiej i idzie po lewej stronie w kierunku osiedla Rudak.

Policja ustala, w którym miejscu Karol zszedł z mostu. Mężczyzna mógł zejść przy działkach na Rudaku lub przy rondzie na ulicy Łódzkiej. Wszyscy, którzy 22 stycznia widzieli w tych okolicach mężczyznę w szarej bluzie, spodniach khaki i zielonych butach z białą podeszwą proszeni są o kontakt z komisariatem na Rubinkowie: 56 641 25 70.

Przypominamy, że tego samego dnia – 22 stycznia – około godziny 13:00 toruńska Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie, że ktoś topi się w Wiśle na wysokości “nowego” mostu, prawdopodobnie mężczyzna. Akcja ratunkowa i poszukiwania trwały kilka dni. Nikogo nie znaleziono.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.