O równości w Pubie Spółdzielczym. Przed nami wykład z cyklu Wszechnica Równości

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

“Terapie konwersyjne w świetle praw człowieka” – to tytuł wykładu, którego będzie można posłuchać pod koniec marca w Pubie Spółdzielczym w Toruniu. Ty część cyklu Wszechnica Równości, organizowanego przez Pub wspólnie z Instytutem Przeciwdziałania Wykluczeniom.

Wszechnica Równości to cykl wykładów poświęconych tematyce równościowej, mających na celu edukowanie na temat otwartego i włączającego społeczeństwa. W każdą ostatnią środę miesiąca w Pubie Spółdzielczym w Toruniu można posłuchać wykładu w danym temacie. Tym razem wykład “Terapie konwersyjne w świetle praw człowieka” wygłosi Jakub Trendewicz, koordynator Amnesty International Toruń. Początek 30 marca o godz. 19:00.

Organizatorami cyklu są wspólnie Pub Spółdzielczy w Toruniu i Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom. W czasie wykładów w Pubie można także liczyć na 20 proc. zniżkę.

– Podczas każdej odsłony Wszechnicy Równości obowiązywać będzie zniżka na barze w wysokości 20%. Będziecie mogli i mogły napić się fantastycznego piwa kraftowego. Dla osób, które nie preferują piwa, oferowane będą herbata i kawa (opcje wegańskie) oraz ciasta wegańskie – zachęcają organizatorzy.

Pub Spółdzielczy w Toruniu mieści się przy ul. Rynek Staromiejski 24.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.