O włos od tragedii. Piesza odskoczyła w ostatniej chwili [NOWE ZDJĘCIA]

112 Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. nadesłane

Wczoraj ok. godz. 15.30 doszło do nietypowego zdarzenia na ul. Podgórskiej. Rozpędzone auto wjechało w schody prowadzące na górną półkę ul. Poznańskiej. Piesi odskoczyli w ostatniej chwili.

Od naszych Czytelników otrzymaliśmy nowe zdjęcia z wczorajszego zdarzenia na ul. Podgórskiej.

“Na zakręcie wyszedł na letnich. Pani w czerwieni, cudownie ocalona piesza uczestniczka zdarzenia” – napisał do nas Czytelnik.

“Dość makabryczny wypadek. Dobrze, ze w tym miejscu nikt nie szedł. Wypadek spowodował blokadę ul. Poznańskiej” – napisało na swojej stronie facebookowej Stowarzyszenie Stawki.

Według relacji policji ok. godz. 15.30 na ul. Podgórskiej kierowca auta osobowego zarejestrowanego w powiecie wąbrzeskim zjechał z ul. Podgórskiej i zatrzymał się na skarpie.

– Kierowca stracił nad panowanie nad autem i wjechał w bariery przy schodach – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Na szczęście dwóm osobom idącym chodnikiem udało się odskoczyć i nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a kierowca został ukarany mandatem.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “O włos od tragedii. Piesza odskoczyła w ostatniej chwili [NOWE ZDJĘCIA]

  1. I zdjęcia skopiowane z komentarzy na Facebooku 😏 Tak nisko upadliście, że już nawet nie wybieracie tych wyraźnych, nie napiszecie chociaż w komentarzu, że coś sobie przywłaszczacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *