Obrońcy rodziny, życia i przeciwnicy pedofilii maszerowali po Bulwarze [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. Sławomir Kowalski

W sobotnie południe na Bulwarze Filadelfijskim rozpoczęła się manifestacja “W obronie rodziny”. – Tworzymy zgromadzenie, na którym staniemy murem za tradycyjnym modelem rodziny – zapowiadali jej organizatorzy.

Obrońcy życia, przeciwnicy pedofilii, plakaty, okrzyki i hasła: “wzorujcie się na rodzicach zawsze kochających swoje dzieci” – sobotnia manifestacja “W obronie rodziny” upłynęła w spokojnej atmosferze.

Zgromadzenie zabezpieczała toruńska policja. Rozpoczęło się ono na Bulwarze Filadelfijskim o godz. 12. Jego uczestnicy maszerowali ze swoimi hasłami nad Wisłą. Do tej pory policja nie odnotowała żadnych incydentów.

– Nie chcemy pozwolić na uderzenie w tradycyjną rodzinę, moralność naszych dzieci, a także, najprawdopodobniej, w prawo do życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci – pod przykrywką tolerancji, pseudorówności i pseudowolności – tak przesłanie swojej manifestacji opisywali jej organizatorzy. – Nie chcemy traktowania aktów homoseksualnych, “zmiany płci” i innych zaburzeń traktowanych jako normalność.

fot. Sławomir Kowalski

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *