Od 14 marca zmiany w rozkładach jazdy

Box2 Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

Już w najbliższą sobotę tramwaje pojadą inaczej. Zmiany w rozkładach jazdy związane będą z przeprowadzanymi robotami torowo-sieciowymi. Tymczasowe korekty będą dotyczyć m.in. tramwajów linii nr 5, 8 i 2.

Trwają prace konserwacyjne na torowiskach i sieciach trakcyjnych w okolicach ul. Reja i ul. Bydgoskiej. W związku z tym zostaną wprowadzone tymczasowe korekty rozkładów jazdy. W sobotę 14 marca w godz. 6:00 – 13:00 zostanie wstrzymany ruch linii tramwajowej nr 8.

Tramwaje linii nr 5, jadące w kierunku pętli Olimpijska, pojadą ulicą Broniewskiego (bez wjazdu w ul. Reja), Bydgoską i Sienkiewicza. Na czas robót tramwaje odjeżdżać będą pięć minut później z pętli Motoarena. W przeciwnym kierunku trasa i rozkład jazdy bez zmian.

W środę i czwartek 18 i 19 marca w godz. 7:00 – 13:15 tramwaje odjeżdżające z Motoareny pojadą objazdem ulicami Reja, Bydgoską i Sienkiewicza.

Na czas robót zmieniony zostanie również rozkład jazdy linii nr 2. Z pętli Motoarena tramwaje odjeżdżać będą pięć minut wcześniej. W przeciwnym kierunku trasa i rozkład jazdy bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *