Od czwartku zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Szosy Lubickiej z Rydygiera

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

W związku z modernizacją torowiska tramwajowego na torze północnym w ciągu Szosy Lubickiej, od czwartku 7 października od godziny 8:00 do niedzieli 10 października 2021 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania Szosy Lubickiej z ul. Rydygiera.

Zmiany będą wprowadzane w dwóch etapach. W czwartek i piątek prace będą realizowane na torowisku po wschodniej stronie skrzyżowania (od strony os. Rubinkowo, Na Skarpie). W tym czasie z kierunku centrum ruch w lewo w ul. Rydygiera poprowadzony zostanie zachodnią stroną skrzyżowania – pod prąd, a następnie w prawo, ul. Szosa Lubicka i dalej w lewo w ul. Rydygiera (schemat 1).

Następnie w sobotę i niedzielę prace przeniosą się na zachodnią stronę skrzyżowania (od strony centrum). W tym czasie dla pojazdów z kierunku Rubinkowa na odcinku ok 150 m wyłączony zostanie jeden, wewnętrzny pas ruchu. Wyjazd z ul. Rydygiera będzie odbywał się tylko na zasadzie prawoskrętu. Ruch na wprost przez skrzyżowanie nie będzie możliwy (schemat 2).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *