Od jutra pojedziemy wolniej Bydgoską

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Trwają prace przy modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Bydgoskiej. W związku z tym od jutra od godziny 8:00 wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Od skrzyżowania z ul. Klonowica do skrzyżowania z ul. Konopnickiej i od skrzyżowania z ul. Matejki do skrzyżowania z ul. Chopina, obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. W rejonie skrzyżowania ulic Bydgoskiej i Konopnickiej chodnik zostanie miejscowo zamknięty dla ruchu pieszego, który będzie się odbywał po drodze rowerowej.

W rejonie skrzyżowania ulic Bydgoskiej i Matejki, od wejścia do ZOO do ul. Matejki, zamknięty zostanie chodnik po stronie południowej. Ruch pieszy będzie się odbywał chodnikiem po drugiej stronie ulicy. Od ul. Matejki w stronę ul. Chopina, na odcinku ok. 50 metrów, z powodu budowy ciepłociągu niedostępne będą miejsca parkingowe. Na wysokości ul. Derdowskiego zostanie zamknięty chodnik. Ruch pieszy będzie się odbywał obejściem przy budynkach mieszkalnych.

Zmiany te mają związek z rozpoczęciem kolejnego etapu prac remontowych, który obejmuje odcinek od od ul. Sienkiewicza do ul. Chopina.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *