Okradał stacje benzynowe i znęcał się nad bliskimi. Mieszkaniec Torunia zatrzymany

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W środę 17 czerwca policjanci z toruńskiego Podgórza zatrzymali 41-latka. Był odpowiedzialny za kradzież paliwa w różnych częściach miasta i znęcanie się nad swoją rodziną. Jego sprawa jest w toku. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Torunianin okradał stacje benzynowe od 21 kwietnia do 6 czerwca. W tym czasie z kilku różnych stacji benzynowych spływały do komisariatu na Podgórzu zgłoszenia o kradzieży paliwa. Podobne zgłoszenia dostawali także policjanci z innych miejskich jednostek. W każdym przypadku złodziej poruszał się identycznym autem. Policjantom nie było łatwo wytypować jego właściciela, ponieważ poruszał się on na zagranicznych numerach rejestracyjnych.

Ostatecznie, 17 czerwca policjanci z komisariatu na Podgórzu zatrzymali 41-letniego mieszkańca Torunia, odpowiedzialnego za 10-krotną kradzież paliwa. Firmy paliwowe wyceniły straty na ponad 1 tys. zł. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był także za znęcanie się nad swoją rodziną. Zatrzymany został objęty policyjnym dozorem i otrzymał zakaz zbliżania się do najbliższych. Mężczyzna wielokrotnie był także notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Sprawa jest w toku. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *