Opel, smart i honda. Zderzenie trzech aut na Żółkiewskiego [WIDEO]

112 Polecamy Wiadomości
fot. YouTube

13 listopada na toruńskich drogach był pechowy. Doszło w sumie do ok. 36 zdarzeń drogowych, w których ucierpiało dwoje pieszych. Jedna z kolizji zdarzyła się ok. godz. 16.30 na ul. Żółkiewskiego. Jednemu z torunian udało się nagrać moment zderzenia trzech aut.

Opady deszczu, śliska nawierzchnia, szybciej zapadający zmrok – to wszystko przełożyło się wczoraj na sytuację na toruńskich drogach. Wielu kierowców nie dostosowało swojej jazdy do trudnych warunków. W sumie we wtorek – głównie po tym, gdy zaczął padać deszcz – doszło do aż 36 zdarzeń drogowych. Ucierpiało w nich dwoje pieszych.

Jedno z tych zdarzeń – z godz. 16.30 – nagrał przypadkowy świadek. Na ul. Żółkiewskiego – w okolicach Atrium Copernicus – zderzyły się trzy auta: opel, smart i honda. – Pan w hondzie nie zdążył wyhamować, uderzył w panią w smarcie, a ta w pana w oplu – napisał autor nagrania.

Według ustaleń policji sprawcą tego zdarzenia był kierowca hondy, który nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w smarta. Został on ukarany mandatem karnym. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys