Skip to content

6 komentarzy

 1. Gjk
  12 grudnia 2020 @ 17:19

  Biznes jest biznes. Sprzedały, bo chciały. Ktoś chce sprzedać, ktoś chce kupic. Co z tego? Wolny rynek.

  Odpowiedz

 2. Jutek
  9 grudnia 2020 @ 18:49

  Kaczyński miał kiedyś Ekspres Wieczorny. Nauczony bogatym doświadczeniem, teraz zajmie się losem całej prasy lokalnej. Cóż, chyba już i tak nie ma po czym płakać.

  Odpowiedz

 3. Rolling Pop
  9 grudnia 2020 @ 08:02

  Nareszcie! Przecież tych „Nowości” nie dało się już czytać. Obiektywne to tam są wiadomości sportowe, informacje o tym, co wydarzyło się w dawnych czasach, jakieś artykuły podróżnicze oraz oczywiście „klepsydry”.

  Odpowiedz

 4. PeeM
  8 grudnia 2020 @ 20:30

  Tak jakby portalom internetowym czy bezpłatnym gazetom nie zależało na reklamach, kliknięciach itd. skoro z tego się utrzymują. Nie wierzę w niezależność mediów, które utrzymują się z reklam. Każde z nich swemu panu służy. Niezależnym moim zdaniem może być np. Radio Nowy Świat oparte o system patronacki, ale nie Pomorska czy Tylko Toruń.

  Odpowiedz

 5. zjuch
  8 grudnia 2020 @ 16:14

  Z tego co wiem, to drukarnie Polaska Press byly juz sprzedane przez niemców, a nieruchmości, jak choćby Podmurna w Toruniu -także.

  Odpowiedz

 6. Rumak24
  8 grudnia 2020 @ 16:01

  Przejęte tytuły już i tak chorowały… Poprzedni właściciel zagonił je do korpo-liberalnego runu po reklamy i dziadowskie gonienie za ściąganiem szmalu od gmin, czy firm. Coraz więcej było tam szmatławych dodatków, które jak żywo przypominały paski z TVP: nachalna propaganda lokalnych bonzów, wójt, radnych, działaczy – no przecież kto to czytał??? Jednakowoż sporo było bardzo ciekawych felietonów, wywiadów, reportaży. Mnie osobiście bardzo podobały się teksty o wsi, o rolnikach – jako mieszczur nie miałem o tym zielonego pojęcia. Bardzo zagustowałem też w wywiadach Adama Wilmy. Jeśli takie teksty znikną i tacy ludzie znikną, to amen. I nie będę żałował. Jak pisał nieodżałowany Zdzisław Beksiński – „świat parszywieje i ku złemu idzie”. Także – panie red. Radku – trzymaj się Pan i rób swoje. Nieoczekiwanie zostaliście jedyną wolną prasą w okolicy. To zobowiązuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *