Skip to content

2 komentarze

 1. J&J
  21 października 2022 @ 10:10

  J&J
  autor artykułu zapomniał wymienić utrudnień na ul.Warnenczyka,, Grudziądzka przy Podgórnej gdzie wprowadzono kolejne zwężenie drogi dwupasmowej, codziennie tą ulicą przejeżdżam, oczywiście w ogromnym korku, no i jakoś nie zauważyłem zaawansowanych prac na tym odcinku drogi, widać dwóch, trzech pracowników. Jeżeli planuje się prowadzenie prac w wielu miejscach to logika podpowiada aby skierować do robót jak największej ekip w celu szybkich i sprawnych działań.
  o tym aspekcie jednak włodarze miasta zapomnienia.

  Odpowiedz

 2. Teść
  21 października 2022 @ 09:14

  A dlaczego po zakończeniu remontu mostu Piłsudskiego nie przywrócono normalności na skrzyżowaniu Lubickiej z nowym mostem? Jeden zakorkowany pas do jazdy do centrum z Rubinkowa, brak możliwości skrętu we Wschodnią jadąc od strony Starego Miasta z dodatkową atrakcją w postaci powyginanych pasów do jazdy prosto na Rubinkowo? Czy zapomniano, że remont mostu się skończył?

  Czy zmieniono plany i po remoncie Bulwar będzie dostępny dla samochodów? Jeśli nie, to korki na Warszawskiej i Wałach Sikorskiego będą non stop! Argument, że turyści nie mogą łatwo przechodzić na Bulwar już jest nieaktualny (po zmianie przepisów dot. ustępowania pieszym na pasach). Jaki zatem jest argument by nie mogły jeździć tam samochody i żeby korki były notoryczne w mieście?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *