Otwarcie NEONET w Chełmnie – atrakcyjne rabaty i nowa, wygodna lokalizacja

Box2 Materiały partnera Wiadomości

W czwartek, 3 września o 9:00 odbędzie się wielkie otwarcie salonu NEONET w Chełmnie. Sklep znajduje się przy ul. Polnej 25, a wraz z otwarciem rozpocznie się mega akcja „Wyścig po kasę”, dzięki której aż 150 klientów, którzy jako pierwsi zrealizują zakupy, dostanie bony w wartości 100 zł i 50 zł na kolejne.

Sklep NEONET w Chełmnie zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do markowego sprzętu AGD oraz RTV. Wygodna lokalizacja elektromarketu, w sąsiedztwie Pasażu Chełmińskiego, to nowoczesna przestrzeń handlowa z dogodnym parkingiem oferującym dużą liczbę miejsc parkingowych.

W dniu otwarcia sklepu prowadzona będzie wyjątkowa akcja: 50 klientów, którzy jako pierwsi dokonają zakupów w salonie NEONET w Chełmnie, otrzyma bony rabatowe o wartości 100 zł. Kolejnym 100 klientom zostaną wręczone bony na zakupy w kwocie 50 zł. Wszystkie bony uprawniają do uzyskania jednorazowej zniżki na kolejne zakupy, dokonane w dniach 3-9 września w tym samym salonie.

– Do nowego sklepu NEONET w Chełmnie zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców tego miasta, jak i okolic. Wszyscy żądni wyjątkowych okazji zakupowych mogą liczyć na szeroki wybór sprzętu najwyższej jakości, a pomogą w nim z przyjemnością nasi doradcy. Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo – w wystarczającej ilości posiadamy maseczki oraz płyny dezynfekujące. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie i Państwa obecność – mówi  Adam Maciejewski, Dyrektor Regionu.

W sklepie dostępny jest także punkt odbioru zamówień online, składanych za pośrednictwem strony www.neonet.pl, za sprawą którego mieszkańcy Chełmna będą mieli dostęp do kompletnej oferty sklepu internetowego. Salon oferuje też usługi dodatkowe, takie jak transport i wnoszenie sprzętu, montaż oraz usługi ratalne i gwarancyjne. 

Wsparciem dla kupujących niezmiennie będą profesjonalni doradcy, którzy każdemu pomogą dobrać produkt dostosowany do jego oczekiwań i sprawią, że zakupy w NEONET staną się czystą przyjemnością. W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów, przygotowano maseczki, które zapominalscy klienci dostaną przy wejściu. Dodatkowo, dostępne będą automatyczne dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. NEONET zachęca do płatności bezgotówkowych i zwraca również uwagę na zachowanie odległości minimum 1,5 metra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *