Otwarcie nowej kliniki w przychodni Nasz Lekarz w Toruniu

Wiadomości
Prof. dr hab. n. med. Sławomir Jeka. Fot. przychodnie medyczne Nasz Lekarz / naszlekarz.pl

Przychodnie Medyczne Nasz Lekarz na początku lipca uruchomiły Klinikę Terapii Innowacyjnych. Pacjenci będą mogli w niej skorzystać z leczenia biologicznego w ramach oferty komercyjnej. To pierwsza tego typu placówka w województwie kujawsko-pomorskim.

Prof. dr hab. n. med. Sławomir Jeka 1 lipca uruchomił Klinikę Terapii Innowacyjnych w Przychodniach Medycznych Nasz Lekarz. W klinice będzie można skorzystać z leczenia biologicznego w ramach oferty komercyjnej. Usługi, oferowane w klinice, dedykowane są pacjentom z chorobami reumatologicznymi. Zaliczamy do nich m.in. reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa czy osteoporozę.

Terapie biologiczne i innowacyjne dają pacjentom możliwości skutecznego leczenia chorób reumatologicznych. W nowo powstałej klinice chorzy mogą liczyć nie tylko na nowoczesną diagnostykę, ale także opiekę medyczną na każdym etapie choroby i dostęp do lekarzy specjalistów. Terapia trwa 18 miesięcy. Koszt usług zawiera wszystkie niezbędne badania i leki biologiczne oraz opiekę pielęgniarską i lekarską.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *