Otwiera się kolejny lokal w Toruniu. “Mamy dość patrzenia w sufit”

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Do akcji #otwieraMY przyłącza się Pub Spółdzielczy Toruń. Lokal na czas lockdown’u uruchomił także bezpłatne konsultacje psychologiczne dla osób, którym dokucza pandemia.

Protest toruńskich gastronomów zatacza coraz szersze kręgi. Do tej pory otworzyły się już Smaki Indii, a otwarcie zapowiedziała kawiarnia Beza i Artystyczna Bistro. Teraz dołączył do nich Pub Spółdzielczy Toruń. Wyjątkowe miejsce na mapie Torunia. Nie tylko ze względu na rzemieślnicze piwo, ale także ze względu na zatrudnianie osób, które wcześniej były wykluczone z rynku pracy z powodu zaburzeń psychicznych. Właściciele pubu – Małgorzata Woźna i Rafał Grabowski – są psychologami i na czas lockdown’u postanowili dodatkowo wesprzeć tych, którym pandemia dała w kość. W Pubie Społeczny Toruń ruszają darmowe konsultacje psychologiczne dla osób, którym dokucza pandemia.

Tagged

2 thoughts on “Otwiera się kolejny lokal w Toruniu. “Mamy dość patrzenia w sufit”

  1. Prawo polskie nie pozwala przedsiębiorcy odmawiać klientom wykonania usługi, ktòra jest w zgłoszeniu jego działalności. Zasada ogòlna (nie mòwimy tu o wyjątkach). Więcej. To klienci mają prawo, byście Pańswo te usługi oferowane wykonywali-np. gastronomiczne.
    P.S. Jeśli ktoś, prawnicy, będą Wam oferowali załatwianie odszkodowań od Państwa-nie dajcie się nabrać. Odszkodowań nie będzie. To też takie jest polskie prawo.

  2. pewnie, że OTWIERAĆ restauracje w dobie FAŁSZYWEJ “pandemii” – chodzi o przedsiębiorczość Polaków, by mogli zarabiać i dawać pracę Rodakom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *