Patryk Jaki w regionie. Wspiera kandydatów Prawa i Sprawiedliwości

Box2 Fotogalerie Polityka
Mariusz Kałużny, Patryk Jaki, Zbigniew Rasielewski (fot. Łukasz Piecyk)

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna cykl spotkań przedwyborczych w całej Polsce. Dzisiaj rozpoczynają się spotkania z mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego.

– Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Torunia do oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość w najbliższych wyborach. Za czasów PO, dług kraju wynosił 49 miliardów złotych. Nie było takich programów jak 500+, 300+, 13 emerytura – wspominał Patryk Jaki.

REKLAMA

Polityk dodał, że Polska będzie czwartą najszybciej rozwijającą się gospodarką na świecie. Prawo i Sprawiedliwość chce stworzyć w sejmie grupę młodych, ale doświadczonych ludzi.

Podczas spotkania z Patrykiem Jakim towarzyszył również Mariusz Kałużny, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportowego, kandydat na posła.

– Zajmowałem się największymi inwestycjami sportowymi w kraju, wszystkie zakończyły się z powodzeniem. Wspieram małe i duże kluby sportowe. Pomagałem w samorządach jak pozyskać środki. My stanowimy propozycję dalszego rozwoju państwa – mówił Mariusz Kałużny.

Razem z zastępcą prezydenta Torunia Zbigniewem Rasielewskim (kandydat do senatu) chcą stworzyć prężnie rozwijające się województwo kujawsko-pomorskie.

– Wspólne działanie i doświadczenie w regionie pokazało, że możemy działać i realizować. My młodzi z doświadczeniem chcemy zmieniać i zrobić to co trzeba w regionie. Mamy dobrze przygotowanych młodych kandydatów – dodał Zbigniew Rasielewski.

Politycy razem z udziałem mieszkańców spotkają się dzisiaj o 16.30 w Chełmży w Restauracji Imperium, ul. Mickiewicza 5, następnie o 18.00 w Toruniu w Centrum Dialogu, Plac Frelichowskiego 1. Cykl spotkań zakończy wizyta w Aleksandrowie Kujawskim w MCK, ul. Parkowa 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *