Pierwszy występ siatkarskich Aniołów przed toruńską publicznością

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

Siatkarze z klubu Anioły UMK Toruń szykują się do rozpoczęcia debiutanckiego sezonu w drugiej lidze. Ostatnim sprawdzianem sił będzie mecz sparingowy z IBB Polonia London Volleyball Club, aktualnym mistrzem Anglii. Mecz odbędzie się w niedzielę, to pierwsza okazja, aby zobaczyć toruńskich zawodników w akcji.

Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego przy ul. Przy Skarpie 13. Tam Anioły mają swoją bazę. Początek spotkania w niedzielę o 15:00. Wstęp na spotkanie jest wolny, drużyna prosi jednak o to, aby wesprzeć zbiórkę organizowaną przez fundację “Kosmiczna Droga Do Gwiazd” i wrzucić coś do puszek na rehabilitację i powrót do zdrowia Bartosza Kustry, dziennikarza sportowego Polskiego Radia PiK.

REKLAMA

Siatkarze mają już za sobą kilka punktowanych sparingów, ostatni dotychczas rozegrany wygrali 5:0, a rywalem toruńskiego zespołu były Wilki Wilczyn. Ta właśnie drużyna będzie pierwszym ligowym rywalem Aniołów podczas pierwszej kolejki. Ten mecz 2 października. Druga liga rusza w najbliższą sobotę. Udział w niej bierze 51 zespołów. Toruń reprezentować będzie również ekipa AZSu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.