Plakaty z autografami, płyty i foldery – Dwór Artusa zaprasza na Wszystkobranie

Box2 Kultura
Fot. Dwór Artusa

Pierwsze miesiące roku to czas wielkich sklepowych przecen i czyszczenia magazynów. Dwór Artusa chce się po trosze włączyć w ten nurt, organizując już po raz kolejny Wszystkobranie. Wydarzenie odbędzie się już dziś (28.01) o godz. 18.30.

Co będzie można zdobyć? Przede wszystkim plakaty z autografami, płyty, książki oraz gadżety ze spotkań z gośćmi placówki.

REKLAMA

– Przez ostatnie miesiące odwiedziło nas wielu artystów, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci autografów na plakatach, ciekawych wydań płytowych, folderów i ulotek – czytamy na Facebooku Dworu Artusa. – Na wszystkich chętnych czekają między innymi plakaty Toruńskiego Festiwalu Książki, Koncertów pod Gwiazdami czy Artus Festival. Nie zabraknie też plakatów z wydarzeń muzycznych zorganizowanych w 2018 r.

Będzie można zaopatrzyć się w ciekawe, często niedostępne na rynku wydawniczym płyty gwiazd poezji śpiewanej, jazzu, klasyki i rocka. Jakby tego było mało podczas wszystkobrania wystawione zostaną również książki z różnych dyscyplin.

W jaki sposób można zdobyć te unikatowe przedmioty?

Wystarczy kupić symboliczny bilet i rozpocząć wielkie poszukiwania rzeczy, które najbardziej nas interesują. Obowiązują tylko dwie zasady: zdrowy rozsądek i kto pierwszy ten lepszy!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *