Plener(L)OVE w Jordankach. Co zaplanowano?

Box2 Kultura Wiadomości

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna zapraszają na cykl koncertów Plener(L)OVE. Zostaną one zorganizowane na Scenie Plenerowej, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami epidemicznymi i rozpoczną się już 15 maja.

Cykl koncertów Plener(L)OVE na Scenie Plenerowej Jordanek rozpocznie w sobotę 15 maja o 18.00 występem zespołu Open Blues. Muzycy z Torunia grają nie tylko standardy bluesowe, rythm’n’bluesowe, rock’n’rollowe czy hity rockowe, ale też własne utwory. Zespół ma na swoim koncie już trzy płyty. Ostatnia została wybrana Płytą Roku w plebiscycie Radia Gra i Toruńskiej Agendy Kulturalnej. W niedzielę 16 maja o 18.00 wystąpi Rafał „Zwierzak” Zieliński wraz z żeńskim duetem Pinky Loops (Marta Lutrzykowska – elektryczne skrzypce oraz Asia Czerwińska – elektryczna wiolonczela). Będzie można usłyszeć standardy muzyki rozrywkowej i filmowej, m.in. autorską wersję utworu “Shallow”. Organizatorami obu wydarzeń jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

REKLAMA

Natomiast w niedzielę 23 maja Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na “Koncert (nie tylko) dla mamy”. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu “Czas Dla Nas”, wprowadzającego najmłodszych melomanów w świat instrumentów.

Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *