Plenerowe Centrum Rozrywki – to jedyne takie miejsce [ZDJĘCIA]

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Plenerowe Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim to miejsce, gdzie coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Czterohektarowy kompleks pełen atrakcji to idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, a jego oferta bez problemu spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości. 

Początki Plenerowego Centrum Rozrywki sięgają 2015 r. Od tego czasu nieustannie proponuje nowe rozwiązania, dzięki którym czas można tu spędzić aktywnie i w przyjaznej atmosferze i, co ważne, na świeżym powietrzu. Kolejne sezony mijają, ale jedno się nie zmienia – tu czas spędzisz bez nudy. 

O to dba cały szereg atrakcji. Najmłodsi z pewnością dadzą się wciągnąć w zabawę na placu zabaw, zlokalizowanym w centrum całego kompleksu. Znajdziemy tu m.in. zestaw zabawowy Zamek, dwie zamknięte zjeżdżalnie, zjazd linowy, ważki, sprężynowce, karuzele, pojazdy stacjonarne, huśtawki wahadłowe i bocianie gniazdo. Skorzystać można także z Dmuchańców, czyli niemałych rozmiarów dmuchanych zjeżdżalni, przy których nie ma ograniczeń czasowych. Na tych, którzy lubią nieco bardziej militarne klimaty, czeka strzelnica, na której sprawdzić można swoją celność. 

Wyjątkową atrakcją jest również park wodny. Swój debiut zaliczył w ubiegłym roku i szybko zyskał na popularności. To dużych rozmiarów kompleks basenów i zjeżdżalni wodnych, stanowiących rozrywkę dla dzieci, ale też dla dorosłych. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w upalne dni. To jednak nie koniec wodnych atrakcji. W Plenerowym Centrum Rozrywki skorzystać można z łódeczek lub wejść do kuli wodnej, umożliwiającej nietypowy „spacer” po tafli wody.

Ceniący sobie nieco spokojniejszą rozrywkę z pewnością nie przejdą obojętnie obok pola do Mini Golfa. 11 różnych pól do gry mieści się w pięknie urządzonej okolicy, której centrum jest kaskada z oczkiem wodnym. 

Plenerowe Centrum Rozrywki ma też własne Mini Zoo, w którym spotkamy wiele gatunków zwierząt. Papugi, bażanty, gołębie, paw, króliki, świnki, a także nieco większe, jak konie czy kozy. Te ostatnie można nawet samemu nakarmić, co szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom zwierząt. Miejsce to w ofercie ma również stanowisko z grami zręcznościowymi. Tenis stołowy czy cymbergaj to coś, przy czym spędzić można sporo czasu w duchu sportowej rywalizacji.

Centrum podzielone jest na kilka stref tematycznych, w których znajdziemy masę atrakcji. Jedną z nich jest Strefa Malucha. Zjeżdżalnie dla najmłodszych, dmuchańce, domki do zabawy czy bujaki. 

Nie mniej ciekawie jest w Strefie Majsterkowicza, gdzie odnajdzie się każda złota rączka. Tutaj można wziąć narzędzia w dłoń i oddać się pasji. W dalszej części Centrum czeka na nas Strefa Gier, miejsce, w którym można pozwolić sobie na odrobinę rywalizacji w miłym towarzystwie. Czas spędzimy tu przy Chińczyku, Warcabach, Darcie, Twisterze, Afrykańskiej Przygodzie, Dominie, Bierkach i Kapslach. 

Z kolei w Strefie Fitness zasmakujemy nieco sportu. Siłownia zewnętrzna to idealne miejsce, by połączyć przyjemne z pożytecznym i zadbać o swoją sylwetkę. Po wysiłku warto zajrzeć do Strefy Relaksu, gdzie można odpocząć w hamaku pośród otaczającej zieleni lub rozsiąść się w altance przy posiłku. Plenerowe Centrum Rozrywki dysponuje bowiem własnym zapleczem gastronomicznym. Tutaj zamówić można frytki, zapiekanki, kebaby, hamburgery lub kiełbasę z grilla. Dla osłody sięgnąć można po gofry i popcorn. Do dyspozycji jest też bogato wyposażony sklepik. Centrum charakteryzuje się też wysokim standardem sanitarnym.

Plenerowe Centrum Rozrywki jest więc idealnym miejscem na rodzinną wycieczkę. Czynne jest od wtorku do piątku, a także w weekendy. Informacje na temat godzin otwarcia dostępne są na stronie internetowej plenerowe.magicznatecza.pl lub na profilu na Facebooku – Plenerowe Centrum Rozrywki, gdzie znaleźć można więcej informacji o jego działalności.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *