Po wpływem narkotyków jechała Szosą Lubicką. W mieszkaniu miała amfetaminę

112 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Nawet do 3 lat więzienia może grozić 23-latce, która wczorajszej nocy prawdopodobnie prowadziła samochód pod wpływem narkotyków. O jej losie przesądzą wyniki zrobionych badań krwi. To jednak tylko wierzchołek jej kłopotów. W jej mieszkaniu znaleziono bowiem 27 gramów narkotyków.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 22:30 przy Szosie Lubickiej. Policyjny patrol zatrzymał do kontroli osobową kię picanto. Za kierownicą siedziała 23-latka, której wstępne testy narkotykowe dały pozytywny wynik.

– Mundurowi pojechali z zatrzymaną  do placówki medycznej,  w której zabezpieczono od niej krew do dalszych badań i analiz. Jeżeli badania krwi potwierdzą, obecność  narkotyków w jego organizmie kobieta  odpowie za prowadzenie pojazdu pod ich wpływem za co jej  grozi m.in. utrata uprawnień do kierowania pojazdami i do 2 lat więzienia – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu.

To nie koniec problemów 23-latki. Policjanci przeszukali także jej mieszkanie. Tam  odnaleźli kilkanaście woreczków foliowych z białą substancją. Było jej prawie 27 gramów.

-Wstępne testy wykazały, że środek posiada cechy charakterystyczne dla amfetaminy. 23-latka odpowie również za posiadanie środków psychotropowych za co może jej z kolei grozić do 3 lat więzienia – dodaje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *