Pobili, ukradli samochód i paliwo ze stacji. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych mężczyzn [ZDJĘCIA]

112 Box2

Policjanci poszukują sprawców rozboju i kradzieży samochodu, do których doszło 10 maja przy ul. Sczanieckiego. Wizerunki sprawców zarejestrowała kamera monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce między godz. 00.05 a 00.15. Sprawcy najpierw pobili pokrzywdzonego, a następnie ukradli mu telefon komórkowy, laptopa oraz rzeczy osobiste, wśród których były kluczyki od samochodu skoda rapid koloru czarnego o początkowych numerach „PRA…”.

– Po zabraniu kluczyków sprawcy ukradli również auto, które było zaparkowane w pobliżu miejsca zdarzenia – relacjonuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego KMP Toruń. – Rozbójnicy skradzionym pojazdem w dniach 10 i 11 maja dokonali kradzieży paliwa na stacjach benzynowych w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) oraz Frydrychowie (woj. kujawsko-pomorskie). W poniedziałek 20 maja pojazd podpalili w lesie, w okolicach ul. Ugory w Toruniu.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia,widziały sprawców poruszających się skradzionym pojazdem, moment podpalenia samochodu lub rozpoznają mężczyzn na przedstawionych zdjęciach.

Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641-26-07 albo z numerem alarmowym 112.


1 thought on “Pobili, ukradli samochód i paliwo ze stacji. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych mężczyzn [ZDJĘCIA]

  1. Dlaczego nie interweniuje RPO Bodnar?! Pokazywać twarze to łamanie Praw Człowieka i Konstytucji!!! Konstytucja!!! Praworządność!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *