Podejrzany o zabójstwo przy ul. Poznańskiej trafił do aresztu

112 Box2
Fot. KMP Toruń

Toruński sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował na 3 miesiące mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo przy ul. Poznańskiej. Sprawcy grozi dożywocie. O zbrodni pisaliśmy w piątkowy poranek.

Dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, które leżą przed garażem na jednym z podwórek przy ul. Poznańskiej. Denata odnalazł przypadkowy świadek. Na ciele mężczyzny odnaleziono rany, które świadczyły o tym, że padł on ofiarą przestępstwa. Na miejscu pracowali kryminalni pod nadzorem prokuratora.

– Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 78-latka, który pomieszkiwał w garażu, przed którym odnaleziono zwłoki – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie ten człowiek stoi za śmiercią 66-latka.

Ofiara i sprawca znali się, w wieczór kiedy doszło do tragedii razem spożywali alkohol.

Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował 78-latka na najbliższe 3 miesiące. Sprawcy zabójstwa może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *