Podwójne dachowanie na Szosie Bydgoskiej. Oto relacja policji [ZDJĘCIA]

112 Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

W poniedziałek ok. godz. 15 na Szosie Bydgoskiej – w pobliżu granicy miasta i gminy Zławieś Wielka – doszło do dachowania dwóch aut osobowych. Jak doszło do tych zdarzeń?

Najpierw dachowała mazda. Kierowca tego pojazdu jadąc w kierunku Bydgoszczy, nagle stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas ruchu i dachował w przydrożnym rowie.

– Kierowcy jadący w kierunku Torunia, widząc co się stało zaczęli zwalniać – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Po chwili kierowca seata ibizy jadący w kierunku Bydgoszczy również stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w przód stojącej na przeciwległym pasie samochód marki KIA, a następnie podobnie jak kierowca mazdy dachował w rowie.

Obaj kierowcy otrzymali mandaty. Policjanci przypominają, że pora jesienno-zimowa to czas zmieniających się warunków na drodze. – Apelujmy więc o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze – mówi Dąbrowska. – Nie zawsze ta dozwolona znakami zagwarantuje nam bezpieczeństwo.

W poniedziałek w powiecie toruńskim doszło do 25 kolizji.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Podwójne dachowanie na Szosie Bydgoskiej. Oto relacja policji [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *