Pogoda na weekend dla Torunia [20-21.03.2021]

Box2 Wiadomości
fot. ilustracyjne

Najcieplejszy weekend tego roku to to nie będzie. Nad ranem w sobotę możemy się spodziewać temperatur sięgających nawet -7 stopni Celsjusza.

Termometry w Toruniu dopiero około sobotniego popołudnia przestaną wskazywać minusowe temperatury. Przesadnie się jednak nie rozkręcą, ponieważ w najcieplejszym momencie dnia meteorolodzy przewidują w granicach 2 kresek na plusie.

Około godz. 19:00 natomiast wskazania termometrów znów zejdą poniżej zera. Mróz nie będzie jednak aż tak duży, jak poprzedniej nocy i będzie w granicach jednej kreski na minusie.

W niedzielę będzie cieplej. Już około 6 rano na termometrach ujrzymy dodatnie wskazania. W najcieplejszym momencie dnia będzie około 6 stopni na plusie. Gorszą jednak wiadomością jest to, że do godz. 14:00 przewidywane są opady. Według prognoz meteorologów przez większość dnia będzie pochmurno, ale nie zabraknie też przejaśnień.

W sobotę ciśnienie dopiero późnym wieczorem spadnie poniżej 1020 hPa. W niedzielę natomiast będzie się ono utrzymywać w granicach 1010-1015 hPa.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.