Pogoda na weekend w Toruniu

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Ciepły i słoneczny czwartek spowodował, iż wiele osób miało nadzieję, że wiosna przyszła już na dobre. W piątek jednak było już znacznie chłodniej. A jaki będzie pod tym względem weekend?

Sobotnie przedpołudnie w Toruniu będzie chłodne i pochmurne. We wczesnych godzinach porannych termometry wskażą nie więcej, niż 4 stopnie Celsjusza. Najcieplej powinno być wczesnym popołudniem. Wówczas na termometrach będzie można dostrzec około 7 kresek na plusie.

Z biegiem dnia zrobi się nieco mniej pochmurno. Od godz. 17:00 temperatura zacznie spadać i jeszcze przed południem termometry wskazać mogą temperatury poniżej zera.

Ujemna temperatura będzie towarzyszyć mieszkańcom Torunia do niedzielnego poranka. W najcieplejszym momencie dnia będzie w granicach ośmiu kresek na plusie. Niedzielna aura nie będzie jednak sprzyjała ruchowi i aktywności, bowiem praktycznie przez cały dzień słońce schowane będzie za chmurami.

W nocy z niedzieli na poniedziałek temperatura nie powinna spaść poniżej zera. Dobrą informacją jest to, że przez cały weekend nie musimy obawiać się opadów.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *