Pojawił się pomysł zajęć profilaktycznych dla uczniów nt. koronawirusa

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Wiceprzewodniczący toruńskiej Rady Miasta skierował do prezydenta Michała Zaleskiego wniosek o przeprowadzenie w szkołach lekcji edukacyjnych w związku z zagrożeniem koronawirusem.

W środę 26 lutego Adrian Mól z Rady Miasta wystosował do prezydenta Torunia wniosek o niezwłocznie przeprowadzenie profilaktycznych zajęć w ramach lekcji wychowawczych w szkołach, znajdujących się na terenie naszego miasta.

Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektor Sanitarny wydali stosowne zalecenia profilaktyczne w związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem, które powinny zostać przekazane przez nauczycieli – argumentuje Adrian Mól, wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia.

1 thought on “Pojawił się pomysł zajęć profilaktycznych dla uczniów nt. koronawirusa

  1. Chciałbym poinformować redakcję, że w III LO od kilku dni przebywa w Toruniu na wymianie 30 uczniów ze szkół z Północnych Włoch.
    Uważam, że w sytuacji, gdy w tamtym regionie wszystkie szkoły profilaktycznie zamknięto w obawie przed zakażeniami koronawirusem należało tę wymianę odwołać. Postawa dyrekcji tej szkoły jest niezrozumiała i zwyczajnie nieodpowiedzialna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *