Pokłócił się z kobietą, wybiegł z klubu i wskoczył do Wisły

112
Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci wciąż ustalają tożsamość mężczyzny, który w czerwcu skoczył z Bulwaru Filadelfijskiego do Wisły. O pomoc proszą wszystkich, którzy wydzieli sytuację poprzedzającą zdarzenie.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca. Z dotychczasowych ustaleń kryminalnych opartych o zeznania świadków i nagrania z monitoringów wynika, że około godz. 3:00 z lokalu „Dwa Światy” przy ul. Ducha Świętego wybiegł młody mężczyzna w wieku około 20-25 lat ubrany w jasną kurtkę, koszulkę z krótkim rękawkiem i czarną czapkę z daszkiem.

– Mężczyzna pobiegł ul. Ducha Świętego w kierunku bulwarów wiślanych i na wysokości mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego skoczył w nurt Wisły – relacjonuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Torunu. – Po przepłynięciu około 300 metrów, na wysokości przystani AZS zniknął pod lustrem wody. Za mężczyzną w jasnej kurtce wybiegł inny mężczyzna, a powodem tego zachowania miał być fakt, że bezpośrednio przed zdarzeniem goniony miał pokłócić się z jakąś kobietą.

Policjanci zwracają się z prośbą o zgłaszanie się osób, które tej nocy krótko przed godz. 3:00 przebywały w lokalu „Dwa Światy” i widziały kłótnię kobiety i mężczyzny lub znają personalia osoby, która wskoczyła do Wisły bądź mężczyzny, który go gonił.

Kontakt z Wydziałem  Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2. Numer telefonu (56) 641 24 52 lub 112. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *