Policyjne zawody strzeleckie na Podgórzu [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości

W minioną sobotę na służbowej strzelnicy w Komisariacie Policji Toruń Podgórz odbyły się zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu, Prezydenta MKM RP i starosty powiatu toruńskiego. Wzięło w nich udział łącznie 33 funkcjonariuszy KMP Toruń.

Zawody zorganizowane zostały 19 czerwca przez Wydział Prewencji KMP w Toruniu przy współudziale powiatu toruńskiego i Prezydenta Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczpospolitej Polskiej. Celem zawodów była nie tylko popularyzacja strzelectwa policyjnego, ale także doskonalenie umiejętności strzeleckich policjantów. Odbyło się kilka konkurencji, a uczestnicy strzelali z  pistoletów kaliber 9 mm, P-83. Sobotnie zawody były zawodami finałowymi – poprzedziły je eliminacje, w których wzięło udział 11 trzyosobowych drużyn. Do finału zakwalifikowało się pięć najlepszych drużyn.

1. miejsce przypadło w udziale Wydziałowi Prewencji KMP Toruń, na 2 miejscu uplasował się Komisariat Policji w Chełmży, a na 3. miejscu Komisariat Policji Toruń – Śródmieście. Przyznawano także nagrody indywidualne. Zwycięzcy uhonorowani zostali nie tylko dyplomami i pucharami – zdobyć można było także voucher na przelot samolotem, ufundowany przez Aeroklub Toruński.

Fot. KMP Toruń

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *