Policyjny pościg za pasażerem bmw! Daleko nie uciekł

112 Box2 Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Policjanci z komisariatu w Złejwsi Wielkiej zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Chcąc wymknąć się funkcjonariuszom, podjął próbę pieszej ucieczki.

Do incydentu doszło wczoraj (10.01) około godz. 20.30. Mundurowi, w trakcie patrolowania Czarnego Błota (gmina Zławieś Wielka) postanowili skontrolować nadjeżdżający pojazd marki bmw.

– Chwilę po zatrzymaniu samochodu z tylnego siedzenia wybiegł pasażer – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Po kilkudziesięciu metrach dogonili go i obezwładnili policjanci.

Szybko wyszło na jaw, co było przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany przez toruński sąd listem gończym.

Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka lat, odsiadując wyrok za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *