Politycy Lewicy chcą odwołania Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Wniosek o odwołanie Powiatowego Inspektora Sanitarnego złożyli działacze Lewicy: Joanna Scheuring-Wielgus i Krzysztof Gawkowski. Nie zgadzają się oni z decyzją toruńskiego sanepidu w sprawie 29. urodzin Radia Maryja. Przypominamy, że sanepid kilka dni temu stwierdził, że w trakcie wydarzenia obostrzeń sanitarnych nie złamano.

Polityk z Torunia Joanna Scheuring-Wielgus była oburzona decyzją sanepidu.

Wspólnie z Krzysztofem Gawkowskim składamy wniosek o odwołanie Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który stwierdził, że prezes Rydzyk z rządową świtą w sumie to są ponad prawem i mogą robić co chcą. Nie obowiązują ich nakazy covidowe, bo NIE. Dodam też, że nikt ich nie zatrzymuje, nie aresztuje i nie daje mandatów, nie łamie im rąk, nie psika w nich gazem pieprzowym, nie rzuca na ziemię itd. Po prostu ludzie nadzwyczajni, lepsi od nas – pisała Joanna Scheuring-Wielgus w mediach społecznościowych.

Tagged

7 thoughts on “Politycy Lewicy chcą odwołania Powiatowego Inspektora Sanitarnego

 1. Każdy heretyk, nie przestrzega zasad wiary, kodeksu kanonicznego i prawa państwowego. To tyle o heretyku i przeciwniku Jezusa Chrystusa. Możliwe, że Powiatowy Inspektor Sanitarny złamał prawo karne, poświadczając nieprawdę w dokumencie. Możliwe, że działania Powiatowego Inspektora Sanitarnego, stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia wielu osòb. Każda osoba, może wnieść prywatne-odszkodowawcze oskarżenie do Sądu. Sąd, może zabronić pełnienia wszelkich funkcji urzędniczych, na okres 10. lat-rzeczonej osobie.

 2. Toruń wszystkich PRZEPRASZA za tę ” Niespełna” Joannę Schajbus-Bejbus…….
  PiS /PO /Lewica PSel = jeden cwel.

 3. Sanepid zapomniał że tej pani za brak reżimu sanitarnego na zadymach w których uczestniczy też może przysolić kare.Na gruncie prawa immunitet poselski nie obowiązuje 🙂 🙂 🙂
  Podpowiadam.

  1. Sanepid zapomniał że tej pani za brak reżimu sanitarnego na zadymach w których uczestniczy też może przysolić kare.Na gruncie prawa administracyjnego immunitet poselski nie obowiązuje 🙂 🙂 🙂
   Podpowiadam.

 4. Z ostatniej “CHILI”! : Kosmyk-Złocony, nie mylić z jakimś europosełkiem-REWELACJA. Nie potrafi odejmować i dodawać. Dlatego “one”-obywatele, muszą go utrzymywać ze swoich zarobkòw. Ale to fajne jest. Prawda? Brawo Bydgoszczu!

 5. Immunitet nie obowiązuje, ale… na mokradłach i gruntach podmokłych. Kąsanie przez komary, nie jest objęte immunitetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *