Skip to content

7 komentarzy

 1. Gjk
  8 grudnia 2020 @ 08:10

  Jeśli czytelnicy mają przeczytać zamieszczone pismo do prokuratury, to albo wyższa rozdzielczość albo plik PDF. Za słaba jakoś jest obecnie, by można przeczytać.

  Odpowiedz

 2. zMickiewicza uciekła ?
  7 grudnia 2020 @ 19:18

  ona z Mickiewicza z wiadomego Zakładu uciekła czy co ? ///

  Odpowiedz

 3. Gjk
  7 grudnia 2020 @ 17:54

  Rozmowy Piotrka K. i Dajany R. byłych funkcjonariuszy TVP, obecnie w telewizji zagranicznej z dwiema cyframi, są zabawne. Wie ktoś o kim mowa? Dzisiejsze dewagacje o Związku Europejskim, zwłaszcza w sprawach kanalizacji i Cesarza niemieckiego na Unię Europejską-HIT. Cała ściema, cały obròt.

  Odpowiedz

 4. Gjk
  7 grudnia 2020 @ 15:20

  Wydaje się, że wypowiedź tego ubogiego zakonnika watykańskiego, jest jawnym i zdecydowanym sprzeciwieniem się naukom Jezusa Chrystusa. Jawnym sprzeciwieniem się naukom kościoła rzymsko-katolickiego. To jest jawna herezja. Kim jest osoba głosząca herezje?

  Odpowiedz

 5. wielgusowa Donosicielka
  7 grudnia 2020 @ 14:49

  ………Toruń Was wszystkich Przeprasza za tę „Niespełna” p OSŁA nkę scheuring-wielgus, i całą jej Otulinę Propagandowa jak np „Tylko Toruń”. p OSŁA nkę jak widać Donosicielkę i Naganiaczkę…. Ale racja ! po tym jak że swoim „mężykiem” zakłóciła Nabożeństwo w kościele NMP – poszło wiele zawiadomień do Prokuratury o możl. popełnienia przestępstwa….

  Odpowiedz

 6. Gjk
  7 grudnia 2020 @ 14:49

  „Kto nie ma pokus niech się pokaże.” Zapytał kierujący zgromadzeniem i rozglądnął się po zgramadzonych. Takich jednak nie było! Ciekawe. Było to więc zgromadzenie osòb mających „pokusy”? Podobno: z kim przestajesz…

  Odpowiedz

 7. Gjk
  7 grudnia 2020 @ 14:28

  Jedno nie usprawiedliwia drugiego. Takie stawianie spraw, to argumentacja dzieci ze szkoły podstawowej. Nikomu nie wolno łamać prawa. Co do spacerowania po ulicach, to jest to wykroczenie. To normalne, że policjanci wystawiają mandaty-tyle, że mało. Czy ulice to są chodniki do spacerowania?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *