Skip to content

3 komentarze

 1. Czaple
  17 lipca 2021 @ 18:23

  Mlodzi mieszkancy gminy nie chcą przyjmowac nieprzetestowanego preparatu genowego? I slusznie po co ryzykowac wlasnym zdrowiem skoro wg danych minis te rstwa zdrowia na covid od poczatku mniemanej epidemii. Zmarly 2 osoby w przedziale wiekowym 0-17 l.

  Odpowiedz

 2. muzaleski
  17 lipca 2021 @ 17:55

  „pandemii” ?
  przepraszam czego? jedynego słusznego koronawirusa? który do tej pory nie jest wpisany na listę chorób zakaźnych….jest nie wyizolowany laboratoryjnie, a do tego jego straszna śmiertelność, to…0,047%centa. Więc o jakiej „pandemii” Pan mówi?
  Pandemia jest! Pandemia Cenzury (medialne blokowanie niezależnych dziennikarzy, naukowców, oraz przesłuchanie lekarzy) oraz…..”pandemia” 160 000 ofiar Polaków, w ramach „adamowo-niedzielskiej” walki z mniemaną „pandemią”.
  Opór Płużniczan i Gminian wynika z „”poglądów antyszczepionkowych””” ????
  Oni są PRO, a nie ANTY! PRO- czyli , za- za dobrowolnością szczepień , i za- ich Prawem , do nie bycia poddawanym eksperymentom medycznym na ludziach (Konstytucja).
  „”””””nie szczepią się tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich””””””
  no tutaj powiela Pan tę telewizyjną Tresurę i szantaż, oraz nachalną, nie-medyczną Agitacją pro-szczepionkową.
  „””””””Dla mnie zaszczepienie się to postawa patriotyczna””””” – tu już bez komentarza,
  nie ma to nic wspólnego z medycyną, tak samo jak loterie, nagrody, hulajnogi i samochody, w ramach braku szacunku dla maluczkich Polaków, których koncerny farmaceutyczne muszą przekupywać „Błyskotkami” ryzykując ich zdrowiem i życiem – liczne Powikłania (co zdarza się coraz częściej), brak pomocy w przypadku ich wystąpienia.
  Ale o tym, poza niezależnymi mediami internetowymi, cisza….. Eksperyment medyczny (na ludziach, którzy nie wyłączyli do tej pory Centralnego Telewizora, potrwa do końca 2023 r !)

  Odpowiedz

 3. Małolepszy
  17 lipca 2021 @ 17:37

  Pan Skonieczka, trzeba uczciwie przyznać, wzorowy Wójt spod Wąbrzeźna.
  Szkoda, że zbłądził politycznie „polska2050 Hołownia” , czyli w ramach kolejnych przepoczwarzeń okrągłostołowych, których celem jest (unijna) likwidacja państwa Polskiego 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *