Skip to content

5 komentarzy

 1. Gjk
  31 grudnia 2020 @ 10:31

  Nie ma problemu z immunitetem u… męża posełki-bo go nie posiada. Bez trudu prokuratura może skierować akt oskarżenia do sądu. Problem tylko w tym, czy prokuratura nie obawia się przegrać w sądzie, czy potrafi taki akt oskarżenia sformułować?

  Odpowiedz

 2. Kruk
  30 grudnia 2020 @ 08:43

  Bardzo bym sobie życzył, żeby w końcu przestała się zasłaniać immunitetem. Obawiam się jednak, że „kruk krukowi oka nie wykole”.

  Odpowiedz

 3. Gjk
  23 grudnia 2020 @ 11:08

  Sformułowanie zarzutòw komuś, oznacza publiczne twierdzenie, że ktoś zrobił coś. Pytanie pierwsze: czy posełka lub jej mąż, pisemnie na wiadomych transparentach, lub słownie, w czasie swojego „występu”, znieważyli to konkretne miejsce kultu religijnego?!Ten konkretny kościòł? Czy w trešci transparentòw lub słownie, obrażali czyjeś uczucia religine?! A jeśli NIE? To jak można twierdzić (zarzuty to twierdzenia, że coś miało miejsce-wydarzyło się) o „złośliwym działaniu”, jeśli takiego działania by-WCALE NIE BYŁO?!

  Odpowiedz

 4. Gjk
  22 grudnia 2020 @ 23:04

  Ona jest tchòrzliwa. Trzeci raz boi się zrezygnować z immunitetu, z powodòw intelektualnych. Boi się stanąć w sądzie i się samodzielnie wypowiadać. Zwłaszcza o swojej patologicznej niechęci do kościoła, z powodu traumy, okresu początkõw dojrzewania seksualnego!

  Odpowiedz

 5. za Mur z nią
  22 grudnia 2020 @ 19:27

  Toruń wszystkich PRZEPRASZA za tę „Niespełna” p-OSŁA-nkę Joannę Schajbus-Bejbus
  (pożal się Boże). Wespół ze swoim mężykiem zakłóciła przebieg Mszy Św. w toruńskim kościele – wcześniej znieważyła Uczestników MarSzu Niepodległości (per „faszyści”) a maszerowali: Polacy, Patrioci, rodziny z dziećmi, grupy rekonstrukcji historycznej, Polonia zza granicy.
  Jak sądzicie? co by było,
  gdyby zakłóciła modlitwę w Meczecie ?? jej mężyk pomógłby?
  obczajcie początek, jak się kompromitowała i jakie „”wsparcie”” miała ta ŁŻE-Wielgusowa przed procesem z Jackiem Międlarem 🙂 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=xHlbI_o1KCA

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *