Pomyliła biegi. A potem zadziałał efekt domina. Uszkodziła łącznie pięć aut i potrąciła jedną osobę [WIDEO]

Box2 Na luzie Wiadomości
fot. nadesłane

1 września ok. godz. 18 doszło do niecodziennego zdarzenia na parkingu Centrum Handlowego Bielawy. Kierująca renaultem capturem pomyliła biegi w automatycznej skrzyni i z całym impetem wjechała w pięć zaparkowanych tam aut.

Jak to wyglądało? Kobieta, która siedziała za kierownicą auta marki Renault Captur, pomyliła biegi w automatycznej skrzyni. Z całym impetem wjechała w rząd zaparkowanych samochodów.

– Kierująca renaultem capturem nie dostosowała prędkości jazdy i uszkodziła pięć pojazdów stojących na parkingu – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

W tej sposób uszkodziła następujące pojazdy: kię ceed, bmw, mercedesa, peugeota i forda. Pech chciał, że przy jednym z aut stało dwoje pieszych. Wymieniały żarówkę w pojeździe. Uderzenie było tak silne, że jedna z tych osób odniosła lekkie obrażenia. Nie trafiła jednak do szpitala.

Jak to się skończyło? Kierująca renaultem otrzymała mandat karny. Resztę możecie zobaczyć na poniższym nagraniu, które otrzymaliśmy od naszego Czytelnika:

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *