Ponad dziewięćdziesiąt zarzutów za narkotyki dla 23-latka

112 Box2 Wiadomości
fot. KMP w Toruniu

Policjanci z Komisariat Policji Toruń Śródmieście zarzucili popełnienie 91 przestępstw 23-latkowi z Torunia Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Sąd po zapoznaniu się z materiałem zgromadzonym przez śledczych aresztował tego sprawcę na najbliższe trzy miesiące. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w czwartek 23 grudnia. Policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ul. Broniewskiego. 23-latek posiadał w nim biały proszek o wadze ponad 33 gramy, zielony susz o wadze blisko 9 gramów oraz 11 tabletek o wadze blisko 6 gramów. Pierwsza z substancji podczas wstępnych testów wykazała cechy charakterystyczne dla amfetaminy, druga dla marihuany a ostatnia dla MDMA.

W toku prowadzonego postępowania przygotowawczego policjanci zarzucili mężczyźnie posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych. Dodatkowo zebrali materiał, który pozwolił na przedstawienie mu 90 zarzutów dotyczących udostępniania narkotyków innym osobom.

Okazało się, że w przeszłości ten człowiek  był notowany m.in. również za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i rozbój. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.