Porozmawiają o biznesie przyszłości. IPH zaprasza na konferencję

Box2 Materiały partnera
Fot. Łukasz Piecyk

Jaka powinna być firma przyszłości? W jaki sposób ją prowadzić i osiągać sukces? Tego dowiemy się już za dwa tygodnie – tyle dzieli nas od jednego z największych biznesowych wydarzeń w Toruniu. Konferencja „Firma Przyszłości”, organizowana 2 października przez Izbę Handlowo-Przemysłową w Toruniu, odbędzie się tradycyjnie w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

Wydarzenie organizowane jest w Toruniu już po raz trzeci. Czym zaskoczą nas jego twórcy? Przede wszystkim poziomem prelekcji. Wykłady poprowadzą praktycy, przedstawiciele największych firm w regionie, ekonomiści oraz specjaliści od nowych technologii.

Program konferencji „Firma Przyszłości” poświęcony zostanie trzem kluczowym blokom – globalizacji, innowacji oraz marketingowi.

– Zaprosiliśmy prelegentów, którzy mogą być inspiracją, skarbnicą wiedzy dla uczestników konferencji – mówi Henryk Dulanowski, prezes zarządu IPH.

Kto wystąpi na scenie CKK Jordanki? Wśród prelegentów będą tak znane osoby, jak prof. Witold Orłowski, wykładowca Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska, Janusz Niedźwiecki, prezes zarządu Grupy Apator, który pokaże, jak wygląda sytuacja w dużych grupach kapitałowych i produkcyjnych, a także Kamil Bolek, dyrektor marketingu LifeTube i TalentMedia, największej w Polsce agencji realizującej kampanie z youtuberami. 

– Zaprosiliśmy także kilka osób związanych z marketingiem – dodaje Martą Olszewską, dyrektor toruńskiego biura IPH. – Z pewnością każdy z uczestników znajdzie w naszym programie coś dla siebie.

W przerwie, między trzema częściami wydarzenia, odbędzie się networking.

– Zależy nam, by uczestnicy konferencji mieli także czas na rozmowy między sobą – podkreśla Anna Wankiewicz z zespołu projektowego ds. Konferencji. – To okazja do nawiązania nowych kontaktów, a także pozyskania klientów. To także początek biznesowej znajomości, która ma szansę zaowocować w przyszłości.

Na terenie CKK Jordanki pojawią się także stoiska partnerów wydarzenia. Przedstawiciele firm z całej Polski zaprezentują w nich swoją ofertę i przedstawią przyszłościowe produkty.

– Nie zabraknie również stoiska toruńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej – dodaje Paweł Starczewski, z zespołu projektowego ds. Konferencji.

Konferencja „Firma Przyszłości” jest wydarzeniem bezpłatnym. Udział w niej wziąć mogą wszyscy zainteresowani. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Rejestracji dokonać można na stronie https://firmaprzyszlosci.com.pl/pl/page/rejestracja

– Na chwilę obecną mamy ponad 700 zgłoszeń – dodaje Marta Olszewska. – Sala CKK Jordanki pomieścić może niecałe 800 osób. Za kilka dni lista chętnych zostanie zamknięta.

Konferencja połączona jest z galą 30-lecia istnienia Izby Przemysłowo-Handlowej.

– Chcemy podsumować te trzy dekady, spotkać się z ludźmi biznesu, reprezentantami firm, obecnymi i byłymi członkami zarządu IPH, a także inicjatorami wielu wydarzeń, w których braliśmy udział – mówi prezes Henryk Dulanowski. – Te 30 lat to kawał czasu. Startowaliśmy w 1989 r. To pokazuje, jak szybko środowisko przedsiębiorców było gotowe się zorganizować i rozpocząć zmagania o pozycję w społeczeństwie i status na rynku pracy.

1 thought on “Porozmawiają o biznesie przyszłości. IPH zaprasza na konferencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *