Pościg ulicami Torunia. Najpierw uciekał autem, potem pieszo

112 Box2 Wiadomości

Czujność policjantów wzbudził manewr zawracania przez torowisko tramwajowe. 31-latek początkowo zatrzymał się do kontroli, ale potem zaczął uciekać. W pewnym momencie porzucił swoje auto i biegł dalej pieszo. Ostatecznie, wpadł jednak w ręce funkcjonariuszy.

Do pościgu toruńskimi ulicami doszło w minioną sobotę 17 kwietnia w południe. Policjanci ze Śródmieścia na ul. Warszawskiej zauważyli, jak kierowca Fiata Stilo zawraca w miejscu niedozwolonym – przez torowisko tramwajowe. Dali mu sygnał zatrzymania do kontroli. Początkowo kierowca zatrzymał się, ale gdy policjant podchodził do jego samochodu – gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Ruszył za nim pościg, który ostatecznie zatrzymał się na ul. Bażyńskich. Tam 31-latek porzucił swoje auto i dalej uciekał pieszo. Szybko wpadł jednak w ręce policji. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Tagged

1 thought on “Pościg ulicami Torunia. Najpierw uciekał autem, potem pieszo

  1. Samochód dał za wygraną, ale kierowca nie chciał się poddać. Myślę, że teraz bardzo żałuje swojego postępowania. No ale na refleksję jeszcze przyjdzie czas…za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.