Poszukiwany sprawca kradzieży ze sklepu przy ul. Mickiewicza

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy policji w Toruniu prowadzi śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Toruń Centrum-Zachód w sprawie kradzieży rozbójniczej dokonanej 9 października w Toruniu w jednym ze sklepów  przy ul. Mickiewicza. W toku prowadzonych czynności uzyskano wizerunek sprawcy. Policjanci proszą o pomoc świadków zdarzenia oraz inne osoby, które mogą pomóc w tej sprawie.

Do kradzieży doszło 9 października w jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza. Poszukiwany sprawca ma około 40 lat, w momencie popełnienia przestępstwa był ubrany w szare spodnie dresowe i czarną pikowaną kurtkę. Wzrost to 180 cm, jest otyłej budowy ciała i ma ciemne krótkie włosy. W chwili zdarzenia był w towarzystwie dwójki małych dzieci – jedno w wózku dziecięcym oraz około 7-letnim synem.

Mężczyzna po wejściu do sklepu dokonał zakupów, a ponadto będąc na sali sprzedażowej ukrył butelkę wódki oraz wina w wózku dziecięcym i nie płacąc za schowane produkty wyszedł ze sklepu. Gdy próbował go zatrzymać ochroniarz użył, w stosunku do niego przemocy, a następnie oddalił się w kierunku ulicy Klonowica. 

fot. KMP w Toruniu

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę na przedstawionych zdjęciach.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc w tej sprawie mogą się kontaktować  z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym toruńskiej policji, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754-26-97 (21-77), sekretariat 47 754-26-07 albo z numerem alarmowym 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *