Potańcówka w Spółdzielczym. Pub zaprasza na wspólną zabawę

Box2 Wiadomości
fot. Pub Spółdzielczy w Toruniu.

W przyszłą środę w Pubie Spółdzielczym w Toruniu odbędzie się potańcówka. To już drugie tego typu wydarzenie w lokalu. Za pierwszym razem spotkało się z na tyle dużym zainteresowaniem, że zdecydowano się na powtórkę.

Jeśli nie macie planów na okres po świętach, Pub Spółdzielczy zaprasza na potańcówkę. W środę 20 kwietnia o godz. 17:00 goście lokalu będą mogli pobawić się przy dźwiękach Toruńskiego Retro Bandu. Pub Spółdzielczy zaprasza do udziału gości niezależnie od wieku – każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp na potańcówkę kosztował będzie zaledwie 10 zł.

– Pierwsza edycja cieszyła się waszym zainteresowaniem więc razem z Fundacją Wspieramy Kulturę SztukArt i Toruńskim Retro Bandem zdecydowaliśmy się na powtórzenie tej świetnej zabawy – poinformował w mediach społecznościowych Pub Spółdzielczy w Toruniu. – Wszystko wydarzy się tuż po świętach – 20 kwietnia, a za wstęp zapłacicie jedynie dyszkę. To z kim będziemy mieli okazję potańczyć?

Potańcówka w Spółdzielczym organizowana jest wspólnie przez Pub Spółdzielczy w Toruniu, Fundację Wspieramy Kulturę SztukArt i Toruński Retro Band. Pub Spółdzielczy mieści się przy Rynku Staromiejskim 24.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.