Potrącenie pieszego na ul. Bukowej. 41-latek trafił do szpitala

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

W minioną sobotę (5 stycznia) na ul. Bukowej doszło do wypadku drogowego. 32-latek kierujący volkswagenem potrącił 41-latka przechodzącego przez jezdnię. Pieszy trafił do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę (5 stycznia) ok. godz. 17.30 na ul. Bukowej.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 32-latek kierujący osobowym volkswagenem passatem – jadąc ul. Bukową w kierunku ul. Skłodowskiej-Curie – potrącił 41-latka przechodzącego przez jezdnię w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Pieszy trafił do szpitala.

Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

4 thoughts on “Potrącenie pieszego na ul. Bukowej. 41-latek trafił do szpitala

  1. Brak wzmianki o tym że pieszy po pierwsze był pod wpływem alkoholu a po drugie bez wcześniejszego ostrzeżenia wtargnął na jezdnię, więc proszę albo pisać wszystko albo nie pisać nic…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *