Potrącenie pieszego na ul. Bukowej. 41-latek trafił do szpitala

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

W minioną sobotę (5 stycznia) na ul. Bukowej doszło do wypadku drogowego. 32-latek kierujący volkswagenem potrącił 41-latka przechodzącego przez jezdnię. Pieszy trafił do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę (5 stycznia) ok. godz. 17.30 na ul. Bukowej.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 32-latek kierujący osobowym volkswagenem passatem – jadąc ul. Bukową w kierunku ul. Skłodowskiej-Curie – potrącił 41-latka przechodzącego przez jezdnię w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Pieszy trafił do szpitala.

Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

4 thoughts on “Potrącenie pieszego na ul. Bukowej. 41-latek trafił do szpitala

  1. Brak wzmianki o tym że pieszy po pierwsze był pod wpływem alkoholu a po drugie bez wcześniejszego ostrzeżenia wtargnął na jezdnię, więc proszę albo pisać wszystko albo nie pisać nic…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *