Potrącił 36-latka na przejściu dla pieszych i uciekł

112 Box2
Fot. Pixabay.com

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu szukają świadków wypadku, do którego doszło 10 sierpnia na ul. Reja. Kierowca audi na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 36-letniego mężczyznę.

Do tego wypadku doszło 10 sierpnia ok. godz. 23.30 na ul. Reja – na wysokości posesji nr 48. Jaki był przebieg tego zdarzenia?

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierujący srebrnym audi starego typu, jadąc ul. Reja w kierunku ul. Broniewskiego potrącił pieszego przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji.

Po zdarzeniu kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielają pomocy pokrzywdzonemu. 36-latek trafił do szpitala z obrażeniami nogi. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy widzieli to zdarzenie.

Można się zgłaszać osobiście lub telefonicznie do wydziału dochodzeniowo-śledczego komisariatu Śródmieście przy ul. PCK 2 – tel. 56 641 24 52 lub 112.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *