Potrącił rowerem staruszkę i uciekł. Policja poszukuje sprawcy

112 Box2
Fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło 22 sierpnia  w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki.

– Wczoraj około godziny 12.10 na prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu przechodząca przez pasy w kierunku ulicy Bema 86-letnia kobieta została potrącona przez rowerzystę – relacjonuje kom. Marta Nawrocka z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Kierujący rowerem jechał po pasach w przeciwnym kierunku. Dodatkowo na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę.

W wyniku zdarzenia kobieta upadła na jezdnię. Z obrażeniami ciała poszkodowana została przewieziona do szpitala. Sprawca wraz z pasażerem uciekli z miejsca wypadku. 

Wszystkich świadków, bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie, a które mogłyby przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzn poruszających się rowerem, proszeni są o pilny kontakt z policjantami; osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: 56–6412452, 56-6412430 lub 112.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *