Potrzeba pomocy przy pakowaniu ponad 700 tys. maseczek

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Do Torunia trafiło ponad 700 tysięcy maseczek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, które po przepakowaniu trafią do mieszkańców miasta.

Potrzeba jednak rąk do pomocy przy ich przepakowywaniu. Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego zwróciło się z prośbą o pomoc do futsalowego klubu FC Toruń.

Maseczki po przepakowaniu – 4 sztuki w jednym woreczku foliowym, trafią do mieszkańców Torunia. Będzie do nich także dołączana informacja o punktach szczepień przeciwko Covid-19.

Pakowanie maseczek odbywa się na przystani toruńskiego AZS-u przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 1 w godz. 8:00-21:30. Każdy chętny może przyjść i pomóc o dowolnej godzinie. Nawet jeśli ma do dyspozycji choćby dwie godziny.

Tagged

3 thoughts on “Potrzeba pomocy przy pakowaniu ponad 700 tys. maseczek

 1. A kto za to zapłacił ? Aaaaa…..podatnicy. Z pieniędzy podatnika nakupowali Rekwizyty mające “przypominać” nam nawzajem – że jest tzw “pandemia”. Że jest ! Popularyzowanie i rozdawanie kagańców, które przed niczym nie chronią, a tylko utrudniają ludziom normalne , swobodne oddychanie – powodujące mikro-niedotlenienia = to bez prokuratora się chyba nie obejdzie…..
  A “niepokorni” pismacy Tylko Toruń – biernie , mainstreamowo biorą udział w kagańcowaniu mieszkańców, w tym – o zgrozo dzieci i ledwo oddychających seniorów. Jesteście Barbarzyńcami….. Będzie to zapamiętane – nie będzie zapomniane !

 2. Zieliński – ty odpowiesz za narażanie innych na możliwość utraty zdrowia poprzez mainstreamowe popularyzowanie kagańcowania ludzi ?

 3. ZAWSZE
  nasuń maseczkę na NOS,
  wchodząc do sklepu.
  ZAWSZE
  nasuń maseczkę na NOS,
  wchodząc do tramwaju, do autobusu.
  Z-A-W-S-Z-E !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *