Potrzebna pomoc! Zaginął 18-letni Hubert Nogalski

112 Box2 Wiadomości
fot. strona facebookowa Teatru Agrafka

18-letni Hubert Nogalski z Chełmna ostatni raz był widziany w czwartek ok. godz. 23 w swoim rodzinnym domu w Klamrach (powiat chełmiński). Szukają go rodzina, przyjaciele z teatru Afisz, znajomi i policjanci. 

Zawiadomienie o zaginięciu 18-latka wpłynęło do chełmińskiej policji w piątek ok. godz. 11.30. Hubert Nogalski po raz ostatni był widziany w czwartek (19 września) ok. godz. 23 w domu rodzinnym w Klamrach (powiat chełmiński).

– Bliscy zaginionego nie są w stanie określić jego dokładnego ubioru – informuje chełmińska policja. – Wiadomo jedynie, że zabrał ze sobą czarną kurtkę z kapturem oraz że posiada czarne trampki z białą podeszwą.

Zaginiony ma ok. 180 cm, jest szczupły, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond i szare oczy. Wszystkie osoby mogące pomóc w znalezieniu Huberta mogą się kontaktować z dyżurnym chełmińskiej policji – tel. 112.

W poszukiwania 18-latka zaangażowali się jego przyjaciele z Teatru Agrafka. W piątek po południu zorganizowali poszukiwania w lasku na Klamrach.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *