Powstała strona zachęcająca do zakupów na starówce

Box2 Wiadomości
fot. www.torun.pl

Mojastarowka.com – pod takim adresem znajdziecie stronę internetową, która powstała w ramach działań wspierających przedsiębiorców prowadzących działalność na starówce. Strona ma zachęcać do zakupów w ramach programu lojalnościowego Moja starówk@.

Na stronie www.mojastarowka.com znajdziecie informacje na temat tego, jakie usługi i produkty możecie znaleźć w danym miejscu na starówce.

Na stronie głównej znajduje się podział na 8 kategorii: kawiarnie; restauracje i bary; księgarnie; moda; kultura i rozrywka; pierniki, pamiątki i turystyka; zdrowie i uroda; inne.

Po wejściu w daną kategorię znajdziemy informacje o asortymencie danego przedsiębiorcy, a także o tym, na jaki rabat w danym miejscu mogą liczyć posiadacze karty Moja starówk@.

– Program lojalnościowy Moja starówk@ to wspólne przedsięwzięcie staromiejskich przedsiębiorców i Gminy Miasta Toruń, koordynowane przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Celem Programu, który funkcjonuje od 1 października 2017 r., jest zachęcenie mieszkańców Torunia do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu na starówce – czytamy na stronie www.torun.pl.

Tagged

1 thought on “Powstała strona zachęcająca do zakupów na starówce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *