Powstanie nowy market na Stawkach

Wiadomości
fot. Toruń Direct

Sieć supermarketów Dino Polska SA wygrała przetarg na działki w dzielnicy Stawki na lewym brzegu Torunia. Na tym terenie planowana jest budowa marketu. To będzie pierwszy sklep Dino w naszym mieście.

Sieć supermarketów wygrała przetarg i kupiła 6 działek za ponad 600 tysięcy złotych. Działki zajmują obszar 0.29 ha. Teren jest jeszcze niezagospodarowany, ale przeznaczony na usługi komercyjne.

Pierwszy w Toruniu supermarket Dino będzie miał powierzchnię blisko 600m2. Powstanie u zbiegu ul. gen. Andersa i ul. Okólnej w sąsiedztwie bloków i domków jednorodzinnych.

3 thoughts on “Powstanie nowy market na Stawkach

  1. To mieszkańcy pobliskich domków się ucieszą. Sklep pewnie będzie czynny 6-22 . Mają hałas i bałagan zapewniony. Oby nie przyszło im robić wjazdu na parking sklepu od strony ul. Andersa. Obecnie jest to jedyny chodnik/droga rowerowa na całym Podgórzu/Stawkach gdzie można bezpiecznie jechać rowerem,rolkami czy zwyczajnie iść/biec.

  2. Mam nadzieję że wjazd na parking tego Dino właśnie będzie z ulicy Anndersa, aby mieszkańcy domów nie mieli hałasu od samochodów pod domem,…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *